ТОВ «Львівський приладобудівний завод», ТОВ “ЛПЗ”

     Підприємство засноване провідними фахівцями та керівниками колишнього ДП «Львівприлад» в результаті його реорганізації. Підприємство розробляє та випускає прилади вимірювання, реєстратраціі та регулювання параметрів технологічних процесів для підприємств промисловості та енергетики.

     В конструкторському відділі нашого підприємства розроблено та підготовлено до серійного випуску одні з  найсучсніших багатоканальних Реєстраторів даних серії R10, що успішно випускаються та експлуатуються на десятках найбільших підприємств України та СНД.

     На базі Перетврювача нормуючого дифтрансчформаторного PND-02  розроблено та готується до серійного випуску принципово новий цифровий мікропроцесорний одноканальний показуючий Реєстратор КПД1М з малогабаритним TFT дисплеєм та світлодідною шкалою-барграфом.

У той же час підприємство в повному обсязі підтримує випуск приладів і запчастин всіх моделей серій КС2, РП160 і К140, що випускались ДП “Львівприлад”

Механообробне виробництво ТОВ “ЛПЗ”.

     Володіючи потужним парком верстатного устаткування та висококваліфікованим персоналом механообробний підрозділ не тільки повністю забезпечує потреби власного виробництва в деталях та технологічному оснащенню, а й надає відповідні послуги стороннім замовникам:


Карта проїзду:

  • з боку центра Львова
  • з боку об’їздної дороги
  • з боку Городоцької (пішохідний)