ТОВ «Львівський приладобудівний завод», ТОВ «ЛПЗ», засноване групою провідних фахівців і керівників колишнього ДП «Львівприлад» в результаті його реорганізації. Наше підприємство випускає прилади регістратраціі і регулювання параметрів технологічних процесів для підприємств промисловості, енергетики та ВПК в загальнопромисловому і спеціальному виконаннях.

Виробництво ТОВ “ЛПЗ” розвивається в двох напрямках:

Виробництво приладів КВПіА:
Розробка і виробництво реєструючих і показуючих приладів КВПіА.

  • Розроблено, серійно випускається і постійно розширюється функціонально багатоканальний Реєстратор відеографіческій технологічний R10. Цей прилад завдяки гнучкій модульній архітектурі побудови і широкої функціональності повністю замінює всю гаму паперових реєстраторів: аналогових КС2 і цифрових РП160. А наявність вбудованих алгоритмів математичної обробки даних і цифрових каналів передачі інформації дозволяє реалізовувати функції ПЛК. Прикладенне ПЗ (for Windows) дозволяє обробляти збережені дані на ПК.
  • Розроблено і готується до серійного виробництва одноканальний показуючий прилад КПД1-М з диференціально-трансформаторним вхідним зв’язком для роботи з дифманометрами типу ДМ-3583 та ін. Прилад призначений для заміни аналогічних одноканальних приладів всіх модифікацій серій КСД2, КПД1 і КСД1. Заплановано оновлення вбудованого програмного забезпечення цього приладу для реалізації функцій запису архіву на CD-карту і відображення діаграми на графічному екрані. Архів КПД1-М сумісний з ПЗ для ПК Реєстратора R10.
  • Ведеться розробка одноканального Реєстратора технологічного B4 з універсальним аналоговим входом для заміни всіх типів одноканальних приладів КСМ2, КСП2, КСУ2 і РП160.
  • У той же час підприємство в повному обсязі підтримує випуск приладів і запчастин всіх моделей, серійно що випускалися раніше: серій КС2, РП160 і К140.

Механообробне виробництво.
Володіючи потужним парком верстатного устаткування та висококваліфікованим персоналом підприємство має власне інструментальне і механообробне виробництво, яке спеціалізується на:

  •  проектування технологічного оснащення і нестандартного обладнання;
  • виготовлення штампів холодного штампування, гнуття і витяжки листових матеріалів;
  • виготовлення прес-форм для лиття й пресування під тиском деталей з термопластичних, термореактивних пластмас, резіноматеріалів і ливарних металів;
  • Токарно-автоматна дільниця: виготовлення великосерійних партій токарних деталей ф3-10ммі дрібносерійних ф11-35мм на токарних і револьверних напівавтоматах.

Карта проїзду:

  • з боку центра Львова
  • з боку об’їзної дороги