Участь у виставці “Електроніка і енергетика” (м. Одеса)

ТОВ “Львівський приладобудівний завод” взяв участь у виставці “Електроніка і енергетика”, що відбулася 13-15 вересня 2017 р. в м. Одеса. На виставці були представлені традиційні паперові реєстратори і показувальні прилади серій КС2, РП160, а також багатофункціональний відеографічний реєстратор R10. Відбувся анонс нових виробів, випуск яких планується у 2018 р.

Стенд ЛПЗ на виставці в Одесі

Запрошуємо на виставку “Електроніка і енергетика” в Одесі!

Запрошуємо відвідати стенд Львівського приладобудівного заводу №102 на виставці “Електроніка і енергетика” в м. Одеса, яка триватиме з 13 по 15 вересня 2017 р. у Виставковому центрі Морвокзалу. На виставці будуть представлені традиційні паперові реєстратори КС2, РП160, сучасні багатофункціональні відеографічні реєстратори R10 і анонси виробів, випуск яких планується в 2018 р. Чекаємо на зустріч з Вами!

21272593_1454129354672095_1162794066780934779_n

__________________

Колектив ЛПЗ

Колектив Львівського приладобудівного заводу вітає Начальника складального виробництва Метка Зеновія Йосиповича з ювілеєм! Бажаємо Вам довгих, щасливих, продуктивних, здорових і цікавих років життя!

Колектив ЛПЗ

Колектив ЛПЗ

Чергове оновлення програмного забезпечення Реєстратора R10

Випущено чергове оновлення ПЗ відеографічного Реєстратора R10 (прошивка версії v1.4).

 1. Розроблено та реалізовано функцію віртуальних математичних каналів з набором основних математичних функцій. Кількість математичних каналів – до 32-х.
 2. Виправлено деякі недоліки в програмі перегляду протоколу на ПК ProtocolViewer2, випущено її нову версію 2.3.
Математичні канали

Математичні канали

Оновлено програмне забезпечення Реєстратора R10

Черговий раз оновлено ПЗ відеографічного Реєстратора R10 (прошивка версії v1.3).

 1. Реалізовано можливість оновлення ПЗ приладу в умовах експлуатації без повернення на завод-виробник.
 2. Для покращення роботи з меню приладу оновлено драйвер тач-скріну, підвищена швидкість реакції на кліки.
 3. Додано функцію інтегрування даних, що надходять з аналогових входів – лічильників. Максимальна кількість лічильників, відповідно до кількості каналів аналогових входів, становить 32.
 4. Чергове оновлення програми перегляду протоколу на ПК ProtocolViewer2 (версія 2.2). Додано функцію отримання статистичних даних (мінімальне, максимальне та середнє значення) за виділений проміжок часу та виведення їх на друк.
Меню реєстратора R10

Меню реєстратора R10

Лічильник

Лічильник

Друк діапазону зі статистикою

Друк виділеного діапазону зі статистичними даними

Розширено парк електроерозійного обладнання

Придбано і введено в експлуатацію другий 5-ти координатний електроерозійний вирізний верстат АGIECUT 220 з розмірами переміщення по координатах (400х250х250) + (30х30), що значно розширило пропускну здатність механообробного виробництва по виготовленню штампів та пресс-форм.

Електроерозійний вирізний верстат АGIECUT 220

Електроерозійний вирізний верстат АGIECUT 220

Удосконалено Реєстратор R10

Триває робота над удосконаленням відеографічного Реєстратора R10. Пропонуємо ознайомитися з останніми оновленнями приладу.

 1. Усунуто ймовірність втрати даних архіву та збою програми при багаторазовому аварійному вимкненні/ввімкненні приладу.
 2. Внесено зміни в схему блоку живлення, покращено тепловий режим, знижено рівень електромагнітного випромінювання
 3. Розширено діапазони вимірювань уніфікованих сигналів та перелік градуювань первинних давачів (в тому числі додано градуювання гр.21 та гр.23).
 4. Додано функцію регулювання яскравості свічення дисплею в режимі очікування.
 5. Додано функцію передачі даних по протоколу Modbus інтерфейсами RS-485 та Ethernet.
 6. На заміну модуля релейної сигналізації розроблено новий модуль дискретних входів/виходів MRD. До функцій релейної сигналізації додано можливість підключення та реєстрації дискретних сигналів.
 7. Випущено нову версію програми перегляду протоколу на ПК ProtocolViewer2 (версія 2.1). Додано наступні функції: виділення довільного діапазону даних за певний проміжок часу для подальшого отримання статистичних даних (мінімальне, максимальне та середнє значення за виділений проміжок) та виведення його на друк.
Регулювання яскравості

Регулювання яскравості

Меню налаштування Ethernet

Меню налаштування Ethernet

Меню налаштування RS-485

Меню налаштування RS-485

Виділення та друк діапазону

Виділення та друк діапазону

Участь у виставці “Електрика 2017”

ТзОВ “Львівський приладобудівний завод” взяв участь у XIII спеціалізованій виставці “Електрика 2017”, що відбулася в м. Львові 22-24 березня 2017 р. Окрім класичних паперових реєстраторів та показуючих приладів, на виставці було представлено відеографічний технологічний реєстратор R10 з оновленим програмним забезпеченням, а також заявлено про новинки, що перебувають у розробці: малогабаритний реєстратор R5 та одноканальний показуючий реєстратор B4. У межах виставки також було представлено продукцію механічного та інструментального виробництва.

Vystavka_info2

Участь у виставці “Електрика 2017”

Vystavka_info1

Участь у виставці “Електрика 2017”

Оновлено модуль аналогових входів МАВ для Реєстратора R10

Розроблено, випробувано та впроваджено в серійне виробництво оновлений модуль аналогових входів МАВ для Реєстратора R10. Новий модуль МАВ не має повзункового перемикача для зміни налаштувань при підключенні різних давачів, всі необхідні комутації здійснюються контролером модуля МАВ. Покращено характеристики гальванічної розв’язки між каналами з 50В до 250В. Знижено ціну МАВ до ціни МАВ2 зі збереженням характеристик точності та швидкодії.

Модуль МАВ

Модуль МАВ

Знято з виробництва модуль аналогових входів МАВ2 Реєстратора R10

У зв’язку з модернізацією та підготовкою до серійного виробництва модуля аналогових входів МАВ, прийнято рішення про припинення виробництва бюджетної модифікації модуля аналогових входів МАВ2. Модуль МАВ характеризується покращеними функціональними можливостями та зниженою ціною.

Модуль МАВ2

Модуль МАВ2