Чергове оновлення програмного забезпечення Реєстратора R10

Випущено чергове оновлення ПЗ відеографічного Реєстратора R10 (прошивка версії v1.4).

 1. Розроблено та реалізовано функцію віртуальних математичних каналів з набором основних математичних функцій. Кількість математичних каналів – до 32-х.
 2. Виправлено деякі недоліки в програмі перегляду протоколу на ПК ProtocolViewer2, випущено її нову версію 2.3.
Математичні канали

Математичні канали

Оновлено програмне забезпечення Реєстратора R10

Черговий раз оновлено ПЗ відеографічного Реєстратора R10 (прошивка версії v1.3).

 1. Реалізовано можливість оновлення ПЗ приладу в умовах експлуатації без повернення на завод-виробник.
 2. Для покращення роботи з меню приладу оновлено драйвер тач-скріну, підвищена швидкість реакції на кліки.
 3. Додано функцію інтегрування даних, що надходять з аналогових входів – лічильників. Максимальна кількість лічильників, відповідно до кількості каналів аналогових входів, становить 32.
 4. Чергове оновлення програми перегляду протоколу на ПК ProtocolViewer2 (версія 2.2). Додано функцію отримання статистичних даних (мінімальне, максимальне та середнє значення) за виділений проміжок часу та виведення їх на друк.
Меню реєстратора R10

Меню реєстратора R10

Лічильник

Лічильник

Друк діапазону зі статистикою

Друк виділеного діапазону зі статистичними даними

Розширено парк електроерозійного обладнання

Придбано і введено в експлуатацію другий 5-ти координатний електроерозійний вирізний верстат АGIECUT 220 з розмірами переміщення по координатах (400х250х250) + (30х30), що значно розширило пропускну здатність механообробного виробництва по виготовленню штампів та пресс-форм.

Електроерозійний вирізний верстат АGIECUT 220

Електроерозійний вирізний верстат АGIECUT 220

Удосконалено Реєстратор R10

Триває робота над удосконаленням відеографічного Реєстратора R10. Пропонуємо ознайомитися з останніми оновленнями приладу.

 1. Усунуто ймовірність втрати даних архіву та збою програми при багаторазовому аварійному вимкненні/ввімкненні приладу.
 2. Внесено зміни в схему блоку живлення, покращено тепловий режим, знижено рівень електромагнітного випромінювання
 3. Розширено діапазони вимірювань уніфікованих сигналів та перелік градуювань первинних давачів (в тому числі додано градуювання гр.21 та гр.23).
 4. Додано функцію регулювання яскравості свічення дисплею в режимі очікування.
 5. Додано функцію передачі даних по протоколу Modbus інтерфейсами RS-485 та Ethernet.
 6. На заміну модуля релейної сигналізації розроблено новий модуль дискретних входів/виходів MRD. До функцій релейної сигналізації додано можливість підключення та реєстрації дискретних сигналів.
 7. Випущено нову версію програми перегляду протоколу на ПК ProtocolViewer2 (версія 2.1). Додано наступні функції: виділення довільного діапазону даних за певний проміжок часу для подальшого отримання статистичних даних (мінімальне, максимальне та середнє значення за виділений проміжок) та виведення його на друк.
Регулювання яскравості

Регулювання яскравості

Меню налаштування Ethernet

Меню налаштування Ethernet

Меню налаштування RS-485

Меню налаштування RS-485

Виділення та друк діапазону

Виділення та друк діапазону

Участь у виставці “Електрика 2017”

ТзОВ “Львівський приладобудівний завод” взяв участь у XIII спеціалізованій виставці “Електрика 2017”, що відбулася в м. Львові 22-24 березня 2017 р. Окрім класичних паперових реєстраторів та показуючих приладів, на виставці було представлено відеографічний технологічний реєстратор R10 з оновленим програмним забезпеченням, а також заявлено про новинки, що перебувають у розробці: малогабаритний реєстратор R5 та одноканальний показуючий реєстратор B4. У межах виставки також було представлено продукцію механічного та інструментального виробництва.

Vystavka_info2

Участь у виставці “Електрика 2017”

Vystavka_info1

Участь у виставці “Електрика 2017”

Оновлено модуль аналогових входів МАВ для Реєстратора R10

Розроблено, випробувано та впроваджено в серійне виробництво оновлений модуль аналогових входів МАВ для Реєстратора R10. Новий модуль МАВ не має повзункового перемикача для зміни налаштувань при підключенні різних давачів, всі необхідні комутації здійснюються контролером модуля МАВ. Покращено характеристики гальванічної розв’язки між каналами з 50В до 250В. Знижено ціну МАВ до ціни МАВ2 зі збереженням характеристик точності та швидкодії.

Модуль МАВ

Модуль МАВ

Знято з виробництва модуль аналогових входів МАВ2 Реєстратора R10

У зв’язку з модернізацією та підготовкою до серійного виробництва модуля аналогових входів МАВ, прийнято рішення про припинення виробництва бюджетної модифікації модуля аналогових входів МАВ2. Модуль МАВ характеризується покращеними функціональними можливостями та зниженою ціною.

Модуль МАВ2

Модуль МАВ2

Оновлено модуль живлення для Реєстратора R10.

Розроблено, випробувано та впроваджено в серійне виробництво новий модуль живлення РМ для Реєстратора R10. Новий модуль РМ має на 30% більший ККД (до 85%), що значно покращує тепловий режим всередині Реєстратора, його надійність, довговічність та безвідмовність. Новий блок живлення PM добре та надійно працює зі змінним навантаженням, пов’язаним з можливістю встановлення від 1-го до 8-ми модулів розширення. У зв’язку з випуском модуля РМ,  знято з виробництва модуль живлення МВЖ.

Модуль живлення РМ

Модуль живлення РМ

Участь у виставці “Elcom Ukraine 2016”

ТзОВ “Львівський приладобудівний завод” прийняв участь у виставці “Elcom Ukraine 2016”, яка відбулась у м. Київ 19-22 квітня 2016 року. На виставці було представлено zr останні розробки підприємства – Реєстратор відеографічний R10 з оновленною бетта-версією программного забезпечення та Перетворювач нормуючий дифтрансформаторний PND02 так і ряд класичних моделей реєстраторів серій КС2 та РП160 і показуючих приладів серії К140.

Участь у виставці - Elcom Ukraine 2016

Участь у виставці – Elcom Ukraine 2016

Участь у виставці - Elcom Ukraine 2016

Участь у виставці – Elcom Ukraine 2016

Розширення функціонального складу реєстратора R10.

Для використання в складі Реєстратора R10 розроблений і підготовлений до виробництва новий модуль розширення “Модуль дискретних входів-виходів” (МВВ).

 

Модуль дискретних входів-виходів (МВВ)

Модуль дискретних входів-виходів (МВВ)

Модуль МВВ містить 8 виходів релейної сигналізації, аналогічних модулю МРС, і 8 ізольованих дискретних входів. Кожен дискретний вхід може бути незалежно запрограмований в складі Реєстратора R10 на підключення логічних, імпульсних або частотних вхідних сигналів. Логічний, імпульсний або частотний вхід використовується для підключення потенційних сигналів в діапазоні від 0 V до ± 24 V, в т.ч. транзисторних n-p-n або p-n-p каскадів, а також сигналів типу “сухий контакт”. Діапазон частот імпульсних і частотних сигналів 0,01 … 10000 Hz.