ТОВ «Львівський приладобудівний завод»,  ТОВ “ЛПЗ”

    Підприємство засноване провідними фахівцями та керівниками одного з флагманів приладобудування колишнього СРСР – ДП «Львівприлад» в результаті його реорганізації та ліквідації (детальніше тут).

    Підприємство спеціалізується на випуску приладів вимірювання, реєстраціі та регулювання параметрів технологічних процесів для підприємств промисловості та енергетики.

   Нашим підприємством розроблені та серійно випускаються одні з найсучасніших і найтехнологічніших на ринку електронні безпаперові Реєстратори відеографічні R5, R10L/M, R15L/M багатоканальні та Реєстратори відеографічні В4 і І4 одноканальні.

 

Реєстратори відеографічні R5, R10L/M, R15L/M багатоканальні

Реєстратори відеографичні B4, I4 одноканальні

Нова серія Реєстраторів відеографічних виконана з застосуванням Уніфікованих модулів розширення, які повністю взаємозамінні конструктивно та по протоколам обміну. Це дозволяє проводити модернізацію і взаємозаміну по модулям в процесі експлуатації. Кожен Реєстратор автоматично визначає встановлені модулі і активує функції їх налаштувань в графічному, інтуїтивно зрозумілому меню.

Модулі розширення R5, R10L/M, R15l/M, B4, I4

 

Підприємство з 2022 року припинило випуск приладів і запчастин всіх моделей попередніх серій: R10, РП160, КС2, КС1 і К140:

Реєстратор відеографічний технологічний R10 – перше покоління мікропроцесорних безпаперових Реєстраторів. Випускався з 2013 по 2021 рік. За час випуску пройшов три суттєві модернізації з повною підтримкою всіх моделей. Подальший розвиток функціоналу вимагав перехід на нові: мікропроцесор, протоколи обміну, архітектуру та збільшення об’ємів постійної і оперативної пам’яті.

Реєстратор відеографічний R10 багатоканальний (архів)

Прилади КСМ2, КСП2, КСУ2, КСД2 (архів)

Прилади РП160, РП160М1 (архів)

Прилади КМ140, КД140, КП140 (архів)

Прилади КСМ1, КСУ1, КСП1, КСД1 та КПМ1, КПУ1, КПП1, КПД1 (архів)

 

Механообробне виробництво ТОВ “ЛПЗ”.

     Володіючи потужним парком верстатного устаткування та висококваліфікованим персоналом, механообробний підрозділ не тільки повністю забезпечує потреби власного виробництва в деталях та технологічному оснащенню, а й надає відповідні послуги стороннім замовникам:

 

Геолокація: https://maps.app.goo.gl/tQrCGLoxVhGn8APv7