Впровадження розширеної системи захисту та парольний захист за 21CFR Частина 11 в Реєстраторах R5-R10-R15

CFR 21, частина 11 – це набір нормативних актів Управління з контролю за продуктами й ліками США (FDA), які застосовуються до електронних записів і підписів у галузі наук про життя. Ключовими компонентами CFR 21 Part 11 є: автентифікація, цілісність, безпека та збереження. Ці функції реалізовані в черговому оновленні вбудованого ПЗ: update_r5-r10-r15_v2.4.0.

Нова версія ПЗ значно розширила ступінь захищеності інформації Реєстраторів відеографічних R5-R10-R15. В ній реалізовано наступний функціонал:

  • Введена функція “Авторизована реєстрація”, при якій створюється файл архіву, підписаний електронним цифровим підписом відповідального оператора у відповідності до правил CFR 21, частина 11. Даний функціонал критично важливий при використанні Реєстраторів R5-R10-R15 в фармацевтичній та харчовій промисловостях, але може бути успішно застосований і в будь якій іншій галузі, де необхідно персоніфіковане управління техпроцесом з збереженням архіву даних, підписаного цифровим підписом виконавця.
  • Файл журналу подій програмно захищено від можливості втручання, його відкриття та вивід на друк можливий лише в оновленій версії програми перегляду протоколу на ПК ProtocolViewer2 v2.5.7.0 
  • З незначних змін: додано можливість фільтрації в журналі подій та розширено об’єм оперативної пам’яті, виділеної для обробки даних.