Реєстратори відеографічні R15L та R15M багатоканальні з 15-ти дюймовим дисплеєм

Розпочато випуск модифікацій Реєстраторів відеографічних R15L та R15M багатоканальних з 15-ти дюймовим дисплеєм (для заміни РМТ59М-…-15).

ПАТ “Запоріжсталь” декілька разів звертались з пропозицією збільшити розміри дисплея Реєстраторів відеографічних багатоканальних. Це пов’язано з покращенням візуального сприйняття показів в умовах широкомасштабного виробництва. Враховуючи невелику кількість каналів реєстрації, ми відкладали ці побажання “на потім”. Але ніколи не забували про них. І ось дійшли руки – нами підготовлена до випуску 15-ти дюймова модифікація Реєстратора відеографічного серії R. Закуплено 15-ти дюймовий дисплей, тач-скрін, опрацьовані нюанси з адаптацією програмного забезпечення. Перший запуск на 15-ти дюймовому дисплеї виглядає досить привабливо:

Перший запуск 15-ти дюймового дисплею (ще на системному блоці R10L)

Використання спеціалізованих графічних бібліотек QT в програмному забезпеченні Реєстраторів серії R спростило перехід з одного типу дисплея на інший, хоча і потребує відповідної адаптації.

Нові моделі 15-ти дюймових Реєстраторів R15L та R15M мають 2 типа виконання: з 6-ма та з 13-ма слотами для установки змінних плат розширення відповідно.

Якщо чесно, то ми дійсно були приємно здивовані якістю і інформативністю сприйняття інформації на великому 15-ти дюймовому дисплеї. Спрацювало “залізне правило” – “клієнт завжди правий”.

Ціна питання також має значення: різниця в вартості зв’язки дисплей-тач-скрін-передня панель між 5,7 , 10,4 і 15 дюймовими дисплеями сягає до 2-х раз на кожному типорозмірі. “Краса потребує жертв” 🙂

Порівняння екранного простору R10 і R15

Дуже хороші кути огляду R15