ФУНКЦІЯ ПРОГРАМНОГО РЕГУЛЮВАННЯ “ТЕРМІЧНА ОБРОБКА”

Універсальність мікропроцесорного приладу в можливості його адаптації для будь яких поставлених завдань. Чергова задача, що була поставлена одним з найбільших в Україні машинобудівним підприємством і успішно вирішена нами (принаймні на сьогоднішній день) – організація на базі багатоканального Реєстратора серії R5-R15 системи контролю та управління роботою промислової термічної печі.

Складність задачі полягала в тому, що термічна пічка, виробництва рф, була свого часу поставлена разом з приладами управління фірми “Термодат” тої ж рф. А рф на сьогодні – відстій та лузер, товари якої годяться для помийки. В результаті розроблено програмний модуль для Реєстраторів серії R5-R15, який не тільки закрив всі поставлені завдання, а й завдяки багатоканальності та багатозадачності реалізував додаткові функції, які до цього виконували ще декілька допоміжних приладів.

Модуль управління “Термічна обробка” дуже схожий на модуль “Профілі регулювання”, але має свої суттєві особливості, цінність яких можуть оцінити лише спеціалісти і технологи в галузі термічної обробки.

На майбутнє є ще ряд наміток на розширення його функціоналу і зручності у використанні, але споживач вже сьогодні цілком задоволений. Ну і не забуваємо класичне: “прекрасному немає меж, але прагнути цього потрібно”.

Меню налаштувань каналу “Термічна обробка”

Запуск по часу

Запуск з каналу

Послідовність кроків “Термічної обробки”

Налаштування параметрів кроку регулювання