Оновлення ПЗ v 2.4.8 – функціонал “ЗВІТИ” в Реєстраторах R5, R10L/M, R15L/M та синхронізація часу з сервером NTP

До цього часу статистичні звіти в Реєстраторах R5, R10L/M, R15L/M та В4 і І4 формувались в програмі для ПК ProtocolViewer2 в ручному режимі.
Можливо, але не зовсім зручно.
І ось на прохання споживачів нами розширено функціонал ПЗ багатоканальних Реєстраторах R5, R10L/M, R15L/M з введенням повноцінних функцій формування статистичних звітів в Реєстраторі.

Сформовані звіти поки що можна копіювати на USB-флеш накопичувач, зберігати на ПК, роздруковувати.
Також додано функціонал синхронізації часу приладу із сервером NTP.
Очікуйте вже зовсім скоро наступний етап розширення функціоналу, в наступній версії ПЗ: можливість завантаження звітів по Ethernet як в режимі web-інтерфейсу так і в автоматизованому режимі за допомогою планувальника завантажень – SaveArchiveManager.
