Приємний відгук з Чернігівської TEЦ за результатами 6-ти річної експлуатації Реєстратора R10:

“Відеографічний технологічний реєстратор типу R10-4A-4A2-8P (далі по тексту – реєстратор) виробництва ТОВ «Львівський приладобудівний завод» введено в експлуатацію на КЕП «Чернігівська TEЦ» ТОВ фірми «ТехНова» в 2014 році для контролю параметрів електричних величин (струм, напруга, потужність) турбогенераторів Г-1, Г-2, Г-З та параметрів електричних величин (напруга, частота) шин ГРУ-10 кВ.

Реєстратор встановлено на головному щиті керування та з моменту введення в експлуатацію працює в безперервному режимі роботи. На протязі всього терміну експлуатації фактів некоректної роботи реєстратора не виявлено, прилад зарекомендував себе як надійний, невибагливий та простий в експлуатації. Що основних переваг реєстратора можна віднести:
– інтуїтивно зрозуміле меню управління;
– просте налаштування параметрів вимірювань для аналогових входів;
– можливість створення віртуальних математичних каналів для отримання вимірювальних величин по результатам вимірювання інших величин;
– можливість виводу на екран вимірюваних параметрів як окремо так i по групам;
– наявність релейних виходів для сигналізації з можливістю програмування уставок на спрацювання при відхиленні вимірювальних параметрів від нормованого значення.

По мірі необхідності сервісне, гарантійне обслуговування, а також кваліфікована підтримка в питаннях експлуатації реєстратора виконуються заводом-виробником в повному об’ємі. Так, за період експлуатації реєстратора були виконані наступні роботи:
– в 2016 році оновлення програмного забезпечення до версії vl.0-b24;
– в 2020 році оновлення програмного забезпечення до версії у1.12.21 та технічне обслуговування приладу.”

Цей прилад повністю і БЕЗКОШТОВНО дороблено і оновлено згідно всіх змін апаратної і програмної частин. Його чекає ще не один рік надійної роботи.